Nederland

Klik hieronder op een Nederlandse provincie en bekijk per stad waar KUSzzz te vinden is.

België

Klik hieronder op een Belgische provincie en bekijk per stad waar KUSzzz te vinden is.

NEDERLAND

Limburg

Klik op een stad om te zien bij welke horeca

gelegenheden KUSzzz te vinden is.

ARCEN
BROEKHUIZEN
BRUNSSUM
ECHT
GELEEN
GRONSVELD
GULPEN
HEERLEN
HOENSBROEK
HORN
HOUTHEM
KERKRADE
KLIMMEN
LEMIERS
MAASTRICHT
MECHELEN
MEERSSEN
MOOK
NEDERWEERT
OIRSBEEK
PANNINGEN
ROERMOND
SCHINVELD
SEVENUM
SIEBENGEWALD
SIMPELVELD
SITTARD
SLENAKEN
STEIN
SWALMEN
UBACHSBERG
VAALS

VALKENBURG
VENLO
VIJLEN

VOERENDAAL
WEERT

Noord-Brabant

Klik op een stad om te zien bij welke horeca

gelegenheden KUSzzz te vinden is.

BERGEN OP ZOOM
BOXMEER
BREDA
CHAAM
DEURNE
DINTELOORD
EERSEL
EINDHOVEN
ESCH
ETTEN-LEUR
GILZE
HEIJNINGEN
HELMOND
LEENDE
MAARHEEZE
NISTELRODE

NUENEN
OSS
OVERLOON
RIETHOVEN
ROOSENDAAL
ROSMALEN
‘S-HERTOGENBOSCH
SOMEREN
TILBURG
UDEN
VEGHEL
VELDHOVEN
WILLEMSTAD
ZEELAND

Zeeland

Klik op een stad om te zien bij welke horeca

gelegenheden KUSzzz te vinden is.

BRESKENS
CADZAND
DOMBURG
GRAAUW

GROEDE
HOOFDPLAAT
MIDDELBURG

OOSTKAPELLE
VLISSINGEN

VROUWENPOLDER

WESTKAPELLE
ZAAMSLAG

Gelderland

Klik op een stad om te zien bij welke horeca

gelegenheden KUSzzz te vinden is.

APELDOORN
ARNHEM

ERMELO

GARDEREN
HATTEM

NIJMEGEN
RUURLO

STOKKUM
TRICHT
WAGENINGEN
WINTERSWIJK

ZELHEM
ZUTPHEN

Utrecht

Klik op een stad om te zien bij welke horeca

gelegenheden KUSzzz te vinden is.

AMERSFOORT
BAARN

BUNNIK
COTHEN
DOORN

DRIEBERGEN-RIJSENBURG
IJSSELSTEIN
LEUSDEN
MAARSSEN
OUDEWATER
SOEST
UTRECHT

VINKEVEEN

Zuid-Holland

Klik op een stad om te zien bij welke horeca

gelegenheden KUSzzz te vinden is.

ALBLASSERDAM
ALPHEN AAN DEN RIJN

DELFT
DEN HAAG

GORINCHEM
HELLEVOETSLUIS

KIJKDUIN
LEIDEN
NOORDWIJK
ROCKANJE

ROTTERDAM

VOORBURG
VOORSCHOTEN

WASSENAAR

Overijssel

Klik op een stad om te zien bij welke horeca

gelegenheden KUSzzz te vinden is.

DEURNINGEN
DEVENTER
ENSCHEDE
NIJVERDAL
OOTMARSUM
ROUVEEN
SLAGHAREN

ZWOLLE

Flevoland

Klik op een stad om te zien bij welke horeca

gelegenheden KUSzzz te vinden is.

Noord-Holland

Klik op een stad om te zien bij welke horeca

gelegenheden KUSzzz te vinden is.

ABCOUDE
AMSTERDAM
BLARICUM
BLOEMENDAAL

BREUKELEN
CASTRICUM
GROET

HEEMSKERK
HOORN
KUDELSTAART

MEDEMBLIK
OOSTZAAN
TEXEL

VELSEN-NOORD
WIJK AAN ZEE

ZANDVOORT

Drenthe

Klik op een stad om te zien bij welke horeca

gelegenheden KUSzzz te vinden is.

DIEVER
SLEEN

Friesland

Klik op een stad om te zien bij welke horeca

gelegenheden KUSzzz te vinden is.

BALK
DRACHTEN

LANGWEER
VLIELAND

Groningen

Klik op een stad om te zien bij welke horeca

gelegenheden KUSzzz te vinden is.

BELGIË

Limburg

Klik op een stad om te zien bij welke horeca gelegenheden KUSzzz te vinden is.

BOCHOLT
BREE

GINGELOM
LANAKEN

LEOPOLDSBURG
NEERPELT
PEER
SINT-TRUIDEN

TEUVEN
ZEPPEREN

Vlaams Brabant

Klik op een stad om te zien bij welke horeca
gelegenheden KUSzzz te vinden is.

AARSCHOT
LEUVEN
WESPELAAR

Waals Brabant

Klik op een stad om te zien bij welke horeca
gelegenheden KUSzzz te vinden is.

Antwerpen

Klik op een stad om te zien bij welke horeca
gelegenheden KUSzzz te vinden is.

ANTWERPEN
ARENDONK
DEURNE

LAAKDAL
LIER

MORTSEL
SCHILDE

SINT-KATELIJNE-WAVER

TURNHOUT
WESTERLO

Brussel

Klik op een stad om te zien bij welke horeca
gelegenheden KUSzzz te vinden is.

Luik

Klik op een stad om te zien bij welke horeca
gelegenheden KUSzzz te vinden is.

BURG-REULAND

Luxemburg

Klik op een stad om te zien bij welke horeca
gelegenheden KUSzzz te vinden is.

DURBUY

Namur

Klik op een stad om te zien bij welke horeca <br/> gelegenheden KUSzzz te vinden is.

Hainant

Klik op een stad om te zien bij welke horeca
gelegenheden KUSzzz te vinden is.

Oost Vlaanderen

Klik op een stad om te zien bij welke horeca
gelegenheden KUSzzz te vinden is.

DEINZE
GENT

KAPRIJKE
LAARNE
SINT-MARGRIETE
SINT-NIKLAAS

West Vlaanderen

Klik op een stad om te zien bij welke horeca
gelegenheden KUSzzz te vinden is.

BLANKENBERGE
BRUGGE

DE PANNE
KNOKKE-HEIST

KOKSIJDE
MIDDELKERKE
NIEUWPOORT
OOSTDUINKERKE-BAD
OOSTENDE

RUDDERVOORDE

TORHOUT
ZUIENKERKE

Arcen

Brasserie Alt Arce | www.altarce.nl

De Maasparel | www.maasparel.nl

Broekhuizen

Het Maashotel | www.hetmaashotel.nl

Brunssum

FitnessBijHoen | www.fitnessbijhoen.nl

Echt

Echt Genieten | www.facebook.com/echtgenieten

Geleen

't Witte Broodje | www.wittebroodje.nl

Markt 50 | www.facebook.com/Markt-50

De Kroon | www.dekroongeleen.nl

Welcome | www.restaurant-welcome.nl

Gronsveld

Eetcafe De Kwizzenjèr | www.kwizzenjer.nl

Gulpen

De Zwarte Ruiter | www.herbergdezwarteruiter.nl

Neubourg | www.grandcafeneubourg.nl

Imperator | www.imperatorgulpen.nl

Brasserie De Kroon | www.brasseriedekroon.nl

Heerlen

Auberge de Rousch | www.derousch.nl

Brand Bierbrouwerij | www.brand.nl

Hey Heële | www.heyheele.com

Mijn Streek | www.mijn-streek.nl

Beerkompanie | www.beerkompanie.nl

Hoensbroek

Restaurant De Eetkamer | www.deeetkamerhoensbroek.nl

Lunchroom Twenty Eight | www.lunchroom28.nl

Horn

Top Alivio Saunacentrum | www.topalivio.nl

Houthem

Kaffee swaree | www.facebook.com/Kaffee-swaree

Kerkrade

Juliette | www.juliette-kerkrade.nl

Klimmen

Grandcafé Klumme | www.facebook.com/grandcafeklumme

Lemiers

Het Mo’ment | www.moment.je

Maastricht

Brasserie van Buuren | www.bvbmaastricht.nl

Cour 8 lofts | www.cour8.nl

Dock Five | www.dockfivemaastricht.nl

Eetcafé De Lanteern | www.lanteern.nl

Grand Café Geusseltbad | www.grandcafegeusseltbad.nl

Hotel & Cocktailbar Beez | www.beezmaastricht.nl

Burgerfabriek | www.burgerfabriek.nl

Chateau Neercanne | www.oostwegelcollection.nl

La Piazza | www.facebook.com/La-Piazza-Maastricht

Kruisherenhotel | www.chateauhotels.nl

Restaurant Dreamz | www.goldentulipappleparkmaastricht.nl

Café Forum | www.cafeforum.eu

Bistro Jovial | www.bistrojovial.nl

Hotel La Colombe | www.facebook.com/lacolombemaastricht

Café de Pieter | www.cafedepieter.nl

Mechelen

De Geulhof | www.geulhof.nl

Charlemagne | www.brasseriecharlemagne.nl

De Koppeling | www.hotelrestaurant-dekoppeling.nl

Meerssen

Het Verdrag 870 | www.hetverdrag870.nl

MOOK

De Dolfijn | www.dolfijn-mook.nl

Nederweert

Guulke | www.guulke.nl

Oirsbeek

Restaurant Oasis | www.restaurant-kookstudio-oasis.nl

Panningen

Limburgs Uitje | www.limburgsuitje.nl

Roermond

Baristas | www.baristasroermond.nl

Hotel Brasserie DUX | www.hoteldux.nl

Jill Murphy's | www.jillmurphys.nl

Markt 10 | www.markt10.com

Munstercafé | www.munstercafe.nl

Bistrobar XO | www.bistrobar-xo.nl

't Roerpotje | www.roerpotje.nl

Sunset Lounge | www.sunsetlounge.nl

Schinveld

Brasserie Scoop | www.brasserie-scoop.nl

Sevenum

Limburgs Uitje | www.limburgsuitje.nl

Siebengewald

Camping de Hei | www.campingdehei.nl

Simpelveld

Shoko | www.shokosimpelveld.nl

De 3Sprong | www.restaurantde3sprong.nl

Sittard

De Limbourg | www.delimbourgsittard.nl

Ich & Dich | www.ichendich.nl

Brasserie Foroxity | www.brasserieforoxity.nl

Down Under | www.restaurantdownunder.nl

The Duchess | www.theduchess.restaurant.nl

Slenaken

De Boswachter | www.deboswachter.com

Slenaker Vallei | www.slenakervallei.nl

Restaurant 't Stegelke | www.stegelke.nl

Stein

Luna Eten & Drinken | www.lunaetenendrinken.nl

Swalmen

Maaszicht | www.restaurant-maaszicht.nl

De Boei | www.de-boei.net

Ubachsberg

Restaurant De Leuf | www.deleuf.nl

Vaals

De Raadskelder | www.raadskeldervaals.nl

Valkenburg

Aan de Linde | www.aandelinde.eu

Au Soleil | www.au-soleil.nl

Bonne Aparte | www.bonneaparte.nl

Caffè Gusto | www.caffegusto.nl

De Grendelpoort | www.facebook.com/Café-De-Grendelpoort

Eurotel Atlas | www.eurotelatlas.nl

Gasterije La Fleur | www.bijlafleur.nl

Hampshire Hotel Voncken | www.hotelvoncken.nl

IJssalon De Munt | www.ijssalondemunt.nl

Pannenkoekenparadijs | www.pannenkoekenparadijs.com

Subway | www.subway.nl/nl/locaties/Valkenburg

 

Venlo

Café BLVD | www.cafeblvd.nl

Hotel Valuas | www.valuas-hr.nl

Bij de Buren | www.proevenbijdeburen.nl

Motown | www.motownmusiccafevenlo.nl

Sur Place | www.brasseriesurplace.nl

IJsco Fantastico | www.ijscofantastico.nl

Vijlen

Buitenlust | www.buitenlust.nu

Cuba Libre | www.restaurantcubalibre.nl

Voerendaal

Herberg de Pintelier | www.herbergdepintelier.nl

Weert

Tapasrestaurant Fiesta | www.fiesta-restaurant.nl

Golden Tulip | www.goldentulipweert.com

Hapjes & Sapjes | www.facebook.com/hapjessapjes

De Verrezen Christus | www.parochiesweertzuidoost.nl

Bergen op Zoom

Fletcher Hotel Stadspark | www.fletcherstadsparkhotel.nl

Boxmeer

Restaria de Flip | www.restariadeflip.nl

Breda

Koffie en Zo | www.koffieenzobreda.nl

Boswachter Liesbosch | www.boswachterliesbosch.nl

Chaam

Pannenkoekenhuis Ten Bosch | www.pannenkoekenhuistenbosch.nl

Deurne

De Eeterij | www.lekkeretenindeurne.nl
Grand Café Speck | www.grandcafespeck.nl

Dinteloord

Hotel Restaurant Thuis | www.hotelrestaurantthuis.nl

Eersel

Cafetaria Vernie’s | www.vernies.nl

Eindhoven

Grand Café Centraal | www.centraaleindhoven.nl

Plein 4 | www.plein4.nl

Restaurant 1910 | www.1910restaurant.nl

Dommel 18 | www.dommel18.nl

Esch

Ons Café | www.onscafe-esch.nl

Etten-Leur

Plein 60 | www.plein60.nl

Gilze

Cafetaria Kom d'r in | www.komdrin.nl

Heijningen

Restaurant Dintelmond | www.restaurantdintelmond.nl

Helmond

De Barrier | www.debarrier.nl

Leende

Golden Tulip Jagershorst | www.goldentulipjagershorst.nl

Café Roothans | www.caferoothans.nl

Maarheeze

De Smeltkroes | www.de-smeltkroes.nl

Nistelrode

Eetcafé 't Pumpke | www.eetcafetpumpke.nl

Nuenen

Restaurant Goesting | www.goestingnuenen.nl

Oss

Kwalitaria ‘t Krinkelhoekje | www.tkrinkelhoekje.kwalitaria.nl

Overloon

Grand Café Broer & Zus | www.grandcafebroerenzus.nl

Riethoven

Restaurant Vandeijck | www.restaurantvandeijck.nl

Roosendaal

Café Bij Moeders | www.facebook.com/Café-Bij-Moeders

Brasserie Lodge Visdonk | www.lodgevisdonk.nl

Rosmalen

Eetpaleis 't Vosje | www.eetpaleisvosje.nl
Brasserie Fleurie | www.brasseriefleurie.nl

's-Hertogenbosch

Visch | www.vischzaak.nl

Someren

Den Boemelaar | www.boemelaer.nl

D’n Egelantier | www.denegelantier.nl

Grandcafé Het Wapen | www.wapenvansomeren.nl

Tilburg

Stadscafé De Spaarbank | www.stadscafedespaarbank.nl

't Elfde Gebod | www.hetelfdegebod.eu

Uden

Eetkafee de Buren | www.deburenuden.nl

Restaurant Jambon | www.uden.jambon.nl

Veghel

CHV Noordkade | www.chvnoordkade.nl

Veldhoven

Crème de la Crème | www.cremedelacreme-veldhoven.nl

Willemstad

Restaurant Bellevue | www.restaurantbellevue.nl

Zeeland

Herberg D'n Brouwer | www.herbergdenbrouwer.nl

Breskens

Beachhouse 25 | www.beachhouse25.nl

Ons Dagelijkse Kost | www.onsdagelijkskost.com

Cadzand

Roompot vakantieparken | www.roompot.nl

Domburg

Strandpaviljoen Noordduine | www.noordduine.com

Graauw

Paviljoen 't Schor | www.tschor.nl

In 't Zicht der Schelde | www.inhetzichtderschelde.nl

Groede

Groede aan Zee

Hoofdplaat

De Kromme Watergang | www.krommewatergang.nl

Middelburg

Café Tympaan | www.cafetympaan.nl

Oostkapelle

Stay Okay | www.stayokay.com/nl/hostel/domburg

Vlissingen

Café Restaurant SOIF | www.so-if.nl

Stadscafé De Digther | www.stadscafededighter.nl

Café De Concurrent | www.conc.nl

Eat & Joy | www.eatandjoylunchroom.nl

 

Vrouwenpolder

Strandrestaurant De Dam | www.de-dam.nl

Westkapelle

Slaapzand | www.slaapzand.nl

Zaamslag

Café de Griete | www.cafedegriete.nl

Apeldoorn

Gasterij Leienplein Tien | www.leienplein10.nl

Arnhem

Mams coffee & more | www.mamscoffee.com

Ermelo

Haeghehorst | www.haeghehorst.ardoer.com

Garderen

De Wildebras | www.restaurantdewildebras.nl

Hattem

Herberg Molecaten | www.herbergmolecaten.nl

Het Wapen van Hattem | www.hetwapenvanhattem.nl

Nijmegen

Biessels Café | www.biesselscafe.nl

Café Jos | www.cafejos.nl

Ruurlo

De Heikamp | www.heikamp.nl

Stokkum

Café 't Klaphek | www.tklaphek.nl

Tricht

't Koetshuis | www.facebook.com/cafetkoetshuis

Wageningen

Colors World Food | www.colorsworldfood.nl

Winterswijk

Recreatiepark het Winkel | www.hetwinkel.nl

Zelhem

Eetcafé De Groes | www.degroes.nl

Zutphen

Chapoo | www.chapoo.nl

De Revolutie | www.derevolutiezutphen.nl

Gastenhuys de Klok | www.eet.nu/zutphen/gastenhuys-de-klok

Wijnhuistoren | www.wijnhuistoren.nl

De Gelaarsde Kat | www.restaurantdegelaarsdekat.nl

Amersfoort

Bosbad | www.sro.nl/accommodaties

Baarn

De Kerkbrink | www.dekerkbrink.nl

De Generaal | www.degeneraal.nl

Bunnik

Quarijn | www.quarijn.nl

Cothen

De Pronkheer | www.pronckheer.nl

Doorn

Gasterij de Kluis | www.gasterijdekluis.nl

Restaurant Plein 6 | www.plein6.com

Driebergen-Rijsenburg

Brand & van Zanten |  www.brandvanzanten.nl

IJsselstein

Brasserie 1560 | www.brasserie1560.nl

Leusden

De Gezelligheid | www.degezelligheid.com

Maarssen

Alex Bar | www.alexbar.nl

Le Brasseur | www.le-brasseur.nl

De Heeren van Maarssen | www.deheerenvanmaarssen.nl

Oudewater

Eetcafé Lumière | www.eetcafe-lumiere.nl

Soest

De Korte Duinen | www.dekorteduinen.nl

Utrecht

Uitspanning Boslust | www.boslust.com

Wijncafé Lefebvre | www.wijncafelefebvre.nl

Vinkeveen

Jachthaven & Motel Borger | www.jachthavenborger.nl

Alblasserdam

Arthur Tuytel Chocolatier | www.arthurtuytel.nl

Alphen aan den Rijn

Il Delicato | www.ildelicato.nl

Grandcafé de Zaak | www.grandcafedezaak.nl

Delft

Het Gulden ABC | www.hetguldenabc.nl

Het Konings Huys | www.hetkoningshuys.eu

IJssalon Otelli | www.otellidelft.nl

Den Haag

Beachclub Leef | www.beachclubleef.nl

Restaurant, Hotel & Spa Savarin | www.savarin.nl

Bitterkoud Koffie & IJs | www.bitterkoud.nl

Strandpaviljoen de Kwartel | www.dekwartel.nl

Lunchroom op de Hoek | www.lunchopdehoek.nl

Gorinchem

Il Sole | www.pizzagorcum.nl

Hellevoetsluis

Restaurant De Admiraal | www.rwdeadmiraal.nl

Kijkduin

Beachclub LEEF | www.beachclubleef.nl

Grand Café Restaurant LTT | www.restaurantltt.com

Ponderosa | www.restaurant-ponderosa.nl

Leiden

Kasual Food & Drinks | www.kasual.nl

Noordwijk

Restaurant De Botter | www.restaurantdebotter.nl

Rockanje

Strandclub View | www.strandclubview.nl

Beachclub 8 | www.beachclub8.com

Rotterdam

Erasmus Paviljoen | www.erasmuspaviljoen.nl

Café Ari | www.cafe-ari.nl

Voorburg

Restaurant Manhattan | www.manhattankitchen.nl

Voorschoten

't Eiland van Ome Nick | www.heteilandvanomenick.nl

Wassenaar

Golfclub Rozenstein | www.rozenstein.nl

Deurningen

Pelle's eten & drinken | www.pelles.nl

Deventer

De Heeren op de Brink | www.deheerenopdebrink.nl

Grand Café Dikke van Dale | www.dikkevandale.nl

Restaurant El Popo | www.elpopo.nl

De Rode Kater | www.derodekater.nu

Eetcafé De 7e Hemel | www.eetcafede7ehemel.nl

Enschede

Grand Café Soestdijk | www.grandcafesoestdijk.nl

Restaurant Blue Sakura | www.bluesakura.nl

Nijverdal

Bistro De Oale Sté | www.oaleste.nl

Ootmarsum

Postelhoek | www.postelhoek.com

Rouveen

Cafetaria Korterink | www.bigsnack.nl/big-snack-korterink

Slagharen

Grandcafé de Kamer | www.grandcafedekamer.nl

Zwolle

Brasserie Jansen | www.brasseriejansen.com

Abcoude

De Eendracht | www.deeendracht-abcoude.nl

Amsterdam

Alberto's Steakhouse | www.albertossteakhouse.com

At James | www.atjames.nl

Wissenkerke | www.wissenkerke-sloterdijk.nl

Caffe Oslo | www.caffeoslo.nl

Morlang | www.morlang.nl

Faam | www.facebook.com/RestaurantFaam

Lokaal Edel | www.edelamsterdam.nl

Café Toussaint | www.cafe-toussaint.nl

De Italiaan | www.deitaliaan.com

Blaricum

Blushing | www.enjoyblushing.com

Rust Wat | www.caferestaurantrustwat.nl

Bloemendaal

Café 't Hemeltje | www.hemeltje.nl

Breukelen

Buitenplaats Slangevegt | www.slangevegt.nl

Castricum

Strandpaviljoen Zoomers | www.zoomers.nu

Groet

Café Mereboer | www.cafemereboer.nl

Heemskerk

Jack's Bier Café | www.jackscafe.nl

Hoorn

De Bourgondiër | www.debourgondier-hoorn.nl

Duvels | www.duvels-hoorn.nl

d'Oude Waegh | www.oudewaegh.nl

De Hoofdtoren | www.hoofdtoren.nl

Ridderikhof | www.ridderikhoff.org

Kudelstaart

Brasserie Oevers | www.brasserieoevers.nl

Medemblik

Hof van Medemblick | www.hofvanmedemblick.nl

Hotel Medemblik | www.hotelmedemblik.nl

Oostzaan

Eetcafé Oostzaan | www.eetcafeoostzaan.nl

Twiske Haven & Jachtclub | www.twiskehaven.nl

Texel

De Texelse Visspecialist | www.detexelsevisspecialist.nl

Eetcafé De Steenenplaats | www.desteenenplaats.nl

Velsen-Noord

Strandpaviljoen Timboektoe | www.timboektoe.org

Strandpaviljoen Aloha | www.alohabeach.nl

Wijk aan Zee

Strandpaviljoen de KUSt | www.strandpaviljoendekust.nl

Zandvoort

Paviljoen Jeroen | www.paviljoenjeroen.nl

Strandpaviljoen Plazand | www.plazand.nl

Diever

Landhotel Diever | www.landhoteldiever.nl

Sleen

De Deel | www.theaterdedeel.nl

Balk

Hotel Teernstra | www.hotelteernstra.nl

Drachten

Bakkerij Verloop | www.bakkerijverloop.nl

Langweer

De Tapperij | www.facebook.com/detapperij

Vlieland

Havenpaviljoen De Dining | www.dedining.nl

Bocholt

Den Bazaar | www.denbazaar.be

Bree

Café Den Augustijner | www.denaugustijner.be

Gingelom

Group Nivelles | www.groupnivelles.com

Lanaken

Brasserie Lido | www.brasserielido.be

Leopoldsburg

Brasserie Prestige | www.brasserie-prestige.be

Neerpelt

Restaurant Kip en Koe | www.kipenkoe.be

Den Drempel | www.denbazaar.be/drempel

Peer

Eethuis 't Poortje | www.eethuispoortje.be

Sint-Truiden

Taverne 't Hert | www.taverne-thert.be

Teuven

Hof de Draeck | www.hof-de-draeck.be

Zepperen

Hoeve Roosbeek | www.hoeveroosbeek.be

Aarschot

Ons Goesting | www.facebook.com/Ons-Goesting

Leuven

Lasagnerie Löven | www.facebook.com/lasagnerieloven

Wespelaar

Brasserie Brouwershof | www.brasseriebrouwershof.be

Antwerpen

Lounge Barometer | www.facebook.com/LoungeBarometer

Arendonk

Bemd Kaffee | www.bemdhal.be

Deurne

Café Exter | www.cafe-exter.be

Laakdal

Brasserie Lola | www.brasserie-lola.be

Lier

In den Draaiboom | www.draaiboom.be

Restaurant ZuidWest | www.zuid-west.be

Mortsel

Cavalieri | www.cavalieri.be

Schilde

Kippenrestaurant Kiekepot | www.kiekepotschilde.be

Sint-Katelijn-Waver

't Klaverke | www.facebook.com/T-klaverke

Onder de Toren | www.facebook.com/OnderDeToren

Turnhout

Eetcafé Barzoen | www.barzoen.cafe

Westerlo

De Boesjerie | www.deboesjerie.be

Het Torenhof | www.feestzalen-restaurant.be

Burg-Reuland

Am Hohenbusch | www.amhohenbusch.be

Durbuy

Maison Honorine | www.maisonhonorine.be

Deinze

DC Event Rent | info@dceventrent.be

Gent

Sandton Grand Hotel Reylof | www.sandton.eu

Hotel Carlton | www.carltongent.be

Mub'art | www.mubart.be

Kaprijke

KTE Service | www.kte-service.net

Laarne

Hof van Laarne | www.hofvanlaarne.be

Sint-Margriete

Fred’s Cafe | www.fredseetcafe.be

Sint-Niklaas

Cipierskelder | www.gysseling.be

Blankenberge

Brasserie Mercato | www.facebook.com/pages/Brasserie-Mercato

Mosselhuis | www.facebook.com/pages/mosselhuis

Brugge

Café Pick | www.cafe-pick.be

Huis Craenenburg | www.craenenburg.be

De Panne

Restaurant De Kursaal | www.dekursaal.be

Knokke-Heist

Astoria | www.astoria-knokke.be

Hotel Atlanta | www.atlantaknokke.be

Brasserie Carlton | www.carltonknokke.be

Taverne Schildia | www.schildia.be

Kiki Beach | www.kikibeach.be

Koksijde

De Normandie | www.denormandie.be

Middelkerke

Blue Beach | www.facebook.com/Blue-Beach

't Koncept | facebook.com/TkonceptBeachclubPoPuP/

Ramblas | www.boerderijtje.be

Nieuwpoort

De Vuurtoren | www.devuurtorennieuwpoort.be

Het Strandhuis | www.hetstrandhuis.be

Tabl'o | www.facebook.com/Tablo

Oostduinkerke-Bad

Bistro de Klipper | www.de-klipper.be

Tearoom ’t Zand | www.tzand-odk.be

't Zoet Genot | www.zoetgenot.be

Oostende

Eetkaffee Poseidon | www.poseidon-oostende.be

Ruddervoorde

Brasserie Den Tijl | www.dentijl.be

Torhout

Bistro Les Amis

Zuienkerke

De Nieuwe Blauwe Toren | www.denieuweblauwetoren.be